Vitan Mall

Sector 3

Zona Vitan Mall din Sectorul 3 al Bucureștiului este inclusă în ghidul imobiliar VIB pentru București, astfel încât vizitatorii să poată urmări mai ușor ofertele disponibile local. Aici...

12

Proprietăți disponibile

Mixt

Tip zonă

44.0000° N

26.0000° E

Zona Vitan Mall din Sectorul 3 al Bucureștiului este inclusă în ghidul imobiliar VIB pentru București, astfel încât vizitatorii să poată urmări mai ușor ofertele disponibile local.

Aici sunt centralizate proprietăți și ansambluri relevante pentru cei care compară locuințe, spații și prețuri în această parte a orașului.

Locație pe hartă

Loading map...

Proprietăți în Vitan Mall

91 rezultate
Sold
Garsoniera 38mp . Vitan , Zizin , cu boxa , bloc mixt
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Sold
Garsoniera 38mp utili Vitan mall
1 camere!
Floor 7
1984
42sqm
Sold
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Sold
Apartament 2 camere , renovat  ,Vitan Mall  ,Vitan ,bloc mixt ,etaj 2/4
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Sold
Garsoniera Mall Vitan , Vlad Judetu , 40mp
1 camere!
Floor 3
1991
43sqm
Sold
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Rented
Garsoniera mobilata/utilata - etaj 5 - Vitan Mall - Emil Garleanu
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Sold
Garsoniera Mall Vitan bloc mixt
1 camere!
Ground floor
1990
42sqm
Sold
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Sold
Apartament 2 camere Vitan , Timpuri Noi
2 camere!
Floor 3
2015
70sqm
Sold
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Sold
Garsoniera zona Vitan mall 40mp utili
1 camere!
Floor 3
1991
45sqm
Sold
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Rented
Octavian Goga Nerva Vitan Apart 3 camere Centrala Parcare
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Rented
Vitan Mall Bloc Nou Apartament 2 camere Mobilat Utilat 70mp
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Sold
Apartament 3 camere Casa de Pensii , Vitan Mall
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate
Sold
Apartament renovat 2 camere , Ramnicu Sarat , Vitan
Logo VIB Imobiliare
Listed byVIB Real Estate